• Start

Uitslag clubkampioenschappen 2017/2018

Meisjes Benjamins Sekse Categorie PR 2 Ronden 2 Ronden PR Plaats
Lara van Kleef V Benjamin   1.24,05 PR 1
Nieke van Bostelen V Benjamin   1.30,07 PR/val 2
Daisy Warmerdam V Benjamin   2.00,13 PR 3
             
Jongens Benjamins     PR 2 Ronden 2 Ronden PR Plaats
Julian van der Wal  M Benjamin   2.07,97 PR 1
Scott Warmerdam M Benjamin   2.32,95 PR 2
             
Meisjes Mini's     PR 2 Ronden 2 Ronden PR Plaats
River van Staveren V Mini 55,69 0.55,34 PR 1
Brenda van Driel V Mini 1.00,36 0.57,15 PR 2
Fiene van Bostelen V Mini 1.07,10 1.04,99 PR 3
Sophie Ammerlaan V Mini 1.15,65 1.08,19 PR 4
Maartje Lekx V Mini 1.28,34 1.12,89 PR 5
Rinske Hogenboom V Mini 1.25,68 2.03,90   6
Tess Struik V Mini   2.16,67 PR 7
             
Jongens Mini's     PR 2 Ronden 2 Ronden PR Plaats
Stan de Graaf M Mini 44,61 0.42,82 PR 1
Sven Kompier M Mini 49,1 0.48,68 PR 2
Kay Kuper M Mini 50,48 0.50,97   3
Daan van Veen M Mini 1.03,09 0.56,61 PR 4
Jochem van Reine M Mini 1.21,09 1.14,31 PR 5
Ids Vonk M Mini 59,5 1.27,63 val 6
Lloyd Vliet Vlieland M Mini 59,79 DNF val 7
             
Meisjes Welpen     PR 2 Ronden 2 Ronden PR Plaats
Nora de Graaf V Welp 41,35 0.41,82   1
Bente Vonk V Welp 48,67 0.49,42   2
Julia van Driel V Welp 58,63 0.56,76 PR 3
Josje Mey V Welp 1.08,71 1.00,48 PR 4
Floor van Triest V Welp 1.03,16 1.00,79 PR 5
Ciska Peters V Welp 1.18,21 1.07,00 PR 6
Anne Ammerlaan V Welp 1.16,85 1.12,90 PR 7
Manouk van den Berg V Welp 1.13,75 1.17,18   8
Mijke van Triest V Welp 46,34 1.40,71 val 9
             
Jongens Welpen      PR 2 Ronden 2 Ronden PR Plaats
Kevin Roozendaal M Welp 39,53 0.41,50   1
Niels Pennings M Welp 46,07 0.45,27 PR 2
Rens Ebbink M Welp 49,74 0.54,35   3
Nout Beukeboom M Welp   1.08,24 PR 4
Jinne Struik M Welp 45,7 1.18,97 val 5
Teun van Bostelen M Welp 1.12,19 1.23,44 val 6
             
Meisjes Pupillen     PR 2 Ronden 2 Ronden PR Plaats
Linda van Driel V Pupil 38,57 0.38,05 PR 1
Joëlle de Roos V Pupil 40,1 0.40,07 PR 2
Famke Hogenboom V Pupil 45,13 0.45,33   3
Annelinde Wurzer V Pupil 53,2 0.52,52 PR 4
Guusje van Reine V Pupil 1.07,24 1.06,93 PR 5
             
Jongens Pupillen     PR 2 Ronden 2 Ronden PR Plaats
Thijs van Bostelen M Pupil 36,94 0.36,11 PR 1
Tygo Kompier M Pupil 38,11 0.37,69 PR 2
Maarten Pennings M Pupil 40,40 0.39,12 PR 3
Duco Kuper M Pupil 40,81 0.40,29 PR 4
Duke Beukeboom M Pupil 46,83 0.44,70 PR 5
Daan de Boer M Pupil 54,29 0.53,44 PR 6
             
Familie-estafette (minimaal 3, maximaal 4 deelnemers, 1 vrouw,meisje / 2 man, jongen of andersom) 4*1 Ronde      
Familie     PR  4 Ronden PR Plaats
Fam. Kuper     1.30,62 1.24,66 PR 1
Fam. Van Driel (team II)     1.35.54 1.24,96 PR 2
Fam. Pennings     1.35,84 1.31,46 PR 3
Fam. Beukeboom     1.40,60 1.40,98   4
Fam Vonk     1.51,28 1.43,23 PR 5
Fam. Van Driel (team I)     2.00,85 1.43,35 PR 6
Fam Struik     1.42,53 1.57,82   7
Fam Ammerlaan       2.06,24 PR 8
Fam. Hogenboom     1.42.23 2.09,16   9
Fam van Bostelen
( Pascal, Marieke, Nieke, Teun)
    1.57,25 2.13,17 PR 10
Fam Ebbink  Kevin Roozendaal   1.58,16 1.36,58   DQ
             
Meiden Junioren C      PR 4 Ronden 4 Ronden PR Plaats
Jessica Ebbink V   1.45,54 1.42,26 PR 1
             
Jongens Junioren C     PR 4 Ronden 4 Ronden PR Plaats
Jim Beukeboom M   1.26,50 1.20,84 PR 1
Mark Warmerdam M     1.24,78 PR 2
Giel Harting M   1.54.20 1.40,94 PR 3
Rick Roest M   1.56,69 1.45,66 PR 4
Lars Menken M     1.57,50 PR 5
Cas van Schie M   2.07,93 1.59,94 PR 6
             
Jongens Junior B      PR 4 Ronden 4 Ronden PR Plaats
Ruben van Randeraat M Junior B 1.08,26 1.09,39   1
Rowan de Roos M Junior B 1.18,54 1.22,06   2
Daan Beukeboom M Junior B 1.37,03 1.34,71 PR 3
             
Meisjes Junior B      PR 4 Ronden 4 Ronden PR Plaats
Danique Dexel V Junior B 1.35,10 1.49,71   1
             
Algeheel Kampioen: Junior C t/m Master     PR 4 Ronden 4 Ronden PR Plaats
Ruben van Randeraat M Junior B 1.08,26 1.09,39   1
Ubbo Kuper M Master A 1,09,96 1.10,04   2
Hans Harting M Junior A 1.20,51 1.17,17 PR 3
Jim Beukeboom M Junior C 1.26,50 1.20,84 PR 4
Jeroen Pennings M Master B 1.20,75 1.21,33   5
Rowan de Roos M Junior B 1.18,54 1.22,06   6
Mark Warmerdam M Junior C   1.24,78 PR 7
Edwin  Struik M Master A 1.23.65 1.25,42   8
Wouter Beukeboom M Master A   1.25,46 PR 9
Hennie Meijer M Master E 1.25,46 1.32,42   10
Daan Beukeboom M Junior B 1.37,03 1.34,71 PR 11
Giel Harting M Junior C 1.54.20 1.40,94 PR 12
Rick Roest M Junior C 1.56,69 1.45,66 PR 13
Lars Menken M Junior C   1.57,50 PR 14
Cas van Schie M Junior C 2.07,93 1.59,94 PR 15
             
Algeheel Kampioen: Junior C t/m Master     PR 4 Ronden 4 Ronden PR Plaats
Marion Kuper V Master A 1,17,78 1.16,98 PR 1
Agatha van Driel V Senior B 1.34,28 1.32,35 PR 2
Monique Hogenboom V Senior 1.42,41 1.41,52 PR 3
Jessica Ebbink V Junior C 1.45,54 1.42,26 PR 4
Danique Dexel V Junior B 1.35,10 1.49,71   5
  • Laatste update op .
gebr. van Hemert
vd Klauw
gebr.  De Hollander

Clubgebouw Vereniging IJssport Koudekerk
Gruttolaan  39
2396 JB Koudekerk aan den Rijn
06 12 44 46 62

Secretariaat Vereniging IJssport Koudekerk
Postadres: De Tas 7
2396 VN Koudekerk aan den Rijn
Mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.